Bodrum’da Satılık Ev ve Villalar! Bu Yaşam Kaçmaz…

Ülkemizde tatil denildiği zaman ilk akla gelen beldelerden birisi, Muğla Bodrum’dur. Yaz aylarında güneşi, kumu ve denizi doyasıya yaşayabileceğiniz nadide beldemiz Bodrum’da, kış aylarında ise, kalabalıktan uzak sakin bir yaşam sizleri bekliyor. Lüks, modern ve kaliteli bir yaşam sunan satılık konutlarıyla yeni misafirlerini ağırlamaya devam eden Bodrum, masallara özgü bir yaşamın kapısını aralamanızı sağlıyor.

Bodrum satılık villa standartları açısından örnek bir marka! Öz Yaman İnşaat

İnşaat alanındaki faaliyetlerine 1980’den beri devam eden Öz Yaman İnşaat, ilk olarak Bolu’da, daha sonra da Türkiye’nin birçok bölgesinde başarılı inşaat projelerini hayata geçirdi. Türkiye’nin farklı bölgelerine yayılan inşaat projelerinden birisini de, 2014 senesinde Bodrum Umurca mevkiinde başlatılan proje oluşturuyor. Kaliteli konut standartlarına farklı bir ivme kazandıran bu çalışma tamamlanarak, Bodrum’da ev sahibi olmak isteyenlere uygun fiyat ve ödeme imkanlarıyla sunuluyor.

Bodrum’da eşsiz bir hayatın kapısını aralamak için Lalin Evleri sizleri bekliyor. Huzurlu, sakin ve lüks bir yaşam Bodrum’da çok daha muhteşem!

Bodrum Lalin Evleri lüks yaşam vaat ediyor

Bodrum satılık villa sınıfındaki evler karşılaştırılacak olsa, yüksek standart ve yaşanılabilirlik açısından Lalin Evlerinin farklı bir değer sunduğu anlaşılabilir. Depreme dayanıklı standartlarda inşa edilen evlerin eşsiz bir yaşam ortamı sunması için iç mimari standartlarda projelendirildiğini ifade etmek gerekiyor.

Lalin Evleri, yeşil alanlarıyla müstakil bir yaşam vaat ediyor. 2+1 ve 4+2 dubleks şeklinde sınıflandırılan satılık evlerin yer aldığı site içerisinde, güvenlik hizmetleri, cafe bar ve sosyal aktivitelerin gerçekleşebileceği mekanlar yer alıyor. Aynı zamanda site, yüzme havuzları, çocuklar için düşünülmüş havuzlar, güneşlenme teraslarına da sahiptir.

Mükemmel iç mimari tasarımla elit bir hayat!

Hayat kalitenizi arttıracak Lalin Evleri, Bodrum satılık villalar içerisinde en son iç mimari çözümlerden faydalanılarak inşa edilmiş evleri ifade ediyor. Birinci sınıf ısı yalıtım, çatı ve temel altı su izolasyonu, ısıtma ve soğutma sistemleri, ısı camlar, alüminyum doğrama sistemleri, çelik kapı, modern mutfak ve banyo tasarımlarıyla ailecek sıcak ve mükemmel bir hayat vaat ediyor.