Bodrum Lalin 2 Prestige

Features / Details

Toplam 10.060 m² üzerinde, 8 adet müstakil villadan oluşan Lalin Evleri 2’de her bağımsız bölüm 1.167 m² arsa payı üzerine inşa edilmiştir.

Her villa tek kat olarak planlanmış olup, iç mekan 120 m², teraslar ile birlikte toplam 217 m² kullanım alanına sahiptir. Ayrı olarak misafir evi veya müştemilat için kullanılmak üzere 2 ayrı oda ve 75 m² ayrı girişli bodrum kat kullanım alanı mevcuttur.

Villalar müştemilat ile birlikte yaklaşık 300 m² kullanım alanına sahiptir. Zemin kat biri ebeveyn banyolu 3 yatak odası, salon ve ortak banyo; bodrum katta 2 ebeveyn banyolu oda ve teknik odadan oluşmaktadır. Doğramalar Linea Rossa marka, camlarda Isıcam konfor serisi kullanılmıştır. Camlar yazın pencere önlerinden sıcağı bloke ederken, kışın ise sıcağı korumaktadır. Doğrama dışına otomatik panjur sistemi uygulanacaktır. Mutfaklar lake Amerikan mutfak olarak tasarlanmıştır. Franke marka ocak, fırın, aspiratör ve 2 kapılı buzdolabı mutfak içerisinde yer almaktadır. Villanın iç kapıları lakedir. Zeminlerde seramik uygulama yapılmıştır. Seramikler Kütahya seramik 75x120 cm ebadı kullanılmıştır. Ana binaya yerden ısıtma sistemi uygulanmıştır. Ana makine Viessmann tercih edilmiştir.

Her villanın özel yüzme havuzu mevcuttur. Havuzlar 5x14 m ebadında ve 1.40 m derinliğinde imal edilmiştir. Her villanın kendine ait 15 ton su deposu olup şehir şebekesi ile beslenmektedir. Ayrıca bahçe sulamaları için 80 tonluk su deposu mevcuttur. Tüm bahçelerde otomatik sulama sistemi vardır. Dış duvarlar 28-30 cm arası olup, dış cephelerde Capatect Dalmaçyalı ısı izolasyonu kullanılmıştır. Temel altı ve temel yan izolasyonları, çatı su izolasyonu ve poliüretan ısı izolasyonları özenle uygulanmıştır. Site girişinde yatılı konaklayabilecek aile yaşamına uygun bekçi evi vardır. Ayrıca site giriş kapısında güvenlik için ayrı odası bulunan güvenlik kulübesi mevcuttur.

Year of Project: 2021

Location: Bodrum

Gallery